Adj desszertjeidnek, süteményeidnek vagy fagylaltodnak egyedi megjelenést: spriccelj rájuk a fagyasztóban vagy a hűtőben lehűtött termékekkel, selymes permet formájában. Csak egy kis mennyiség szükséges, hogy durva, színes és egyedi textúrát hozz létre. A spray-k nagyon hatékonyak, és élelmiszer-színezékek mellett csak minőségi kakaóvajat tartalmaznak.
A csomag a következőket tartalmazza: 400 g
Hordozóanyag: kakaóvaj; Színezék: E 170 (kalcium-karbonát); Nyomógáz: E 943a (bután), E 944 (propán), E 943b (izobután). Maximális adag: Ne permetezzen a felületre 60 másodpercnél tovább kilogrammonként. A kezelt termék fogyasztása előtt legalább 1 órát ajánlott várni (REG.EU.1333 / 2008).
| Energiaérték kJ | 3013 kj |
| Energiaérték kcal | 720 kcal |
| Zsírok | 80 g |
| - ebből telített zsírsavak | 48,3 g |
| Szénhidrátok | 0 g |
| - ebből cukrok | 0 g |
| Fehérje | 0 g |
| Kategóriák: | Permetező ételszínezők - bársonyos |
| Bársonyos hatású spray torták bevonásához és tartelettek díszítéséhez | |
| Gyártó | Cake Masters |
| EAN | 4250712311987 |
| Termékszám | 11198 |